Kontakt

Jesteśmy gotowi, by rozpocząć współpracę!

Nasz e-mail po kontakt

juicedesign.projekt@gmail.com

(Kliknij by napisać)

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie. Aby nawiązać z nami kontakt, prosimy o uzupełnienie formularza poniżej. Podaj swoje imię, adres e-mail i treść wiadomości, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Dziękujemy za zwrócenie się do nas!

Formularz kontaktowy


Klika ważnych informacji!

1. Nie udzielam konsultacji telefonicznie. Wystarczy napisać do mnie wiadomość e-mail pod adres juicedesign.projekt@gmail.com.

2. Odpowiadam na wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin od ich otrzymania. Jeśli nie otrzymają Państwo ode mnie odpowiedzi w tym czasie, proszę o ponowne wysłanie wiadomości lub skorzystanie z formularza kontaktowego na mojej stronie internetowej.

3. Przed rozpoczęciem współpracy, przedstawiam Państwu wycenę i harmonogram realizacji zlecenia. Wycena jest wiążąca i nie podlega negocjacji. Harmonogram może ulec zmianie w zależności od stopnia skomplikowania i zakresu zlecenia.

4. Po zakończeniu i akceptacji zlecenia, wystawiam Państwu fakturę VAT i przesyłam ją e-mailem. Proszę o uregulowanie płatności w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Po otrzymaniu płatności, przesyłam Państwu wszystkie pliki i dane dotyczące strony internetowej. Zapewniam również darmowe wsparcie techniczne i aktualizacje strony internetowej przez okres 6 miesięcy od daty uruchomienia strony internetowej.

5. Nie ponoszę odpowiedzialności za treści, które Państwo dostarczają do umieszczenia na stronie internetowej. Proszę o sprawdzenie, czy treści są zgodne z prawem i nie naruszają praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw własności intelektualnej. Proszę również o sprawdzenie, czy treści są poprawne pod względem merytorycznym, ortograficznym i stylistycznym.

6. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne szkody lub straty wynikające z niedostępności, błędów lub awarii strony internetowej spowodowanych przez czynniki niezależne ode mnie, takie jak awarie serwera, ataki hackerskie, działania wirusów lub złośliwego oprogramowania. Proszę o regularne wykonywanie kopii zapasowych danych i plików strony internetowej po zakończeniu bezpłatnego wsparcia technicznego.